سبد خرید

ایزی فیکس - نرم افزار طراحی و محاسبه انکر

نرم افزار محاسبه و طراحی محصولات شرکت رولپلاگParallax Background

چرا نرم افزار طراحی انکر؟

سطح توقع در پروژه های ساخت و ساز در حال حاضر با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی و راهکارهای به شدت کاربردی امروزی بطور شگفت آوری ارتقاء پیدا کرده است. برنامه ریزی برای یک سرمایه گذاری جدید ابتدایی ترین و در عین حال یکی از مهمترین فاکتورها در یک پروژه ساختمانی می باشد. از این رو اطلاع از نحوه دقیق اجرا و اطمینان از ایمنی هر یک از مراحل، دارای اهمیت ویژه ای می باشد. در همین راستا تهیه و تولید نرم افزار طراحی انکر بعنوان یک راهکار خلاقانه برای هرچه بیشتر نمودن پشتیبانی های مورد نیاز معماران، مهندسان سازه و پیمانکاران در چالش های روزانه، در دستور کار شرکت رولپلاگ قرار گرفت.از دیگر ویژگی های نرم افزار این است که دانشجویان علاقه مند، و دانشجویان رشته ی عمران و معماری می توانند از این نرم افزار بهره ببرند که در ادامه در این مورد بیشتر توضیح داده ایم..

ایزی فیکس چیست؟

ایزی فیکس (EasyFix) نرم افزاری ساده، کاربر پسند و در عین حال چند منظوره است که می تواند پروسه طولانی و زمان بر انجام محاسبات مربوط به کاشت انواع انکرهای شرکت رولپلاگ را در زمان کوتاهی به انجام برساند. این نرم افزار با اتکا به اطلاعات باربری دقیق موجود انواع انکرهای رولپلاگ، بهترین گزینه از نظر کمی و کیفی را برای کاربر مشخص می سازد. در این راستا انجام محاسبات دقیق و سریع بر اساس آخرین استانداردهای روز دنیا برای انواع کاربردهای متنوع کاشت، تطبیق کار موجود با دستورالعمل های EAD و ETAG و Eurocode را میسر می سازد.

از همه مهمتر، این نرم افزار در حل مشکلات مختلفی که در طول پروژه رخ می دهد به کمک کاربر می آید. لازم به ذکر است دسترسی بدون هزینه و رایگان به این نرم افزار از اولویت های مهم شرکت رولپلاگ می باشد.


امکانات

 • رابط کاربری کاربر پسند برای استفاده هرچه آسان تر .
 • Easyfix نرم افزاری رایگان است که امکان انجام محاسبات مورد نیاز برای طراحی انکراژ با استفاده از محصولات برند رولپلاگ را میسر می سازد.
 • یک نرم افزار انحصاری است که برای استفاده متخصصان صنعت ساختمان جهت پاسخگویی به نیازهای موجود طراحی شده است.
 • ماژول های متنوع در نرم افزار امکان شبیه سازی حالت های مورد نیاز پروژه های ساختمانی را امکان پذیر می کنند.
 • Easyfix همواره با آخرین تغییرات دستورالعمل های EAD،‌ ETAG و Eurocode به روزرسانی می شود که این موضوع علاوه بر تطبیق کامل محاسبات با استانداردهای مرتبط، بیشترین میزان دقت و ارزش افزوده را تامین می نماید.
 • استفاده از نرم افزار ایزی فیکس تمامی آنچه در پروژه های ساختمانی از نظر طراحان و پیمانکاران حیاتی می باشد را پوشش می دهد. بعنوان مثال می توان به الحاق انواع المان ها به مواد پایه در گروه های بنایی و بتنی، اتصال عایق های حرارتی سقفی و ETICS در نمای ساختمان ها و همچنین کاشت بوسیله انکرهای مکانیکی و شیمیایی در بتن مسلح و غیر مسلح اشاره کرد.
 • امکانات خاص تعبیه شده در نرم افزار، انجام عملیات طراحی برای طراحان را بسیار آسان نموده است. به عنوان مثال بسته به نوع ماژول، امکان انتخاب بار متغیر برای اطلاعات ورودی وجود دارد. همچنین مقدار ظرفیت استفاده شده انکر تکی یا گروهی نسبت به بار وارد شده به صورت "درصد" نمایش داده می شود.
 • مجموعه ای از فیلترهای استاندارد، مانند تعیین گروه انکر، مواد پایه، قطر و نوع انکر، شما را برای پیدا کردن بهینه ترین گزینه یاری می نماید. این در حالی است که امکانات دیگر نرم افزار، بهینه سازی فیکسر را نیز در مراحل اولیه طراحی ممکن ساخته است.
 • برنامه دائما بر اساس مقررات اجرایی و درنظرگیری موارد اصلاحی، بروزرسانی می شود و آخرین تست های محصولات بوسیله رولپلاگ و روند فعلی بازار مورد بررسی قرار می گیرد.
 • قابلیت های متنوع و کاربرپسندی دو ویژگی اصلی این نرم افزار هستنداین نرم افزار می تواند پاسخگوی چالش های گروه گسترده ای از فعالان صنعت ساختمان اعم از طراحان ، پیمانکارن و ... باشد.
 • محاسبات مربوط به جنبه های مختلف کار انجام شده، بوسیله ماژول های مجزایی که برای این کار تعبیه شده است انجام می شود. هر یک از این ماژول ها قابلیت های به خصوصی را در اختیار قرار می دهند که یک محاسبه سریع، دقیق و کارآمد را با درنظرگیری جنبه های مختلف ، برای ما مقدور می سازد.
 • بتن ، محاسبه نرده ، ماژول کاشت آرماتور، ماژول نما و محاسبه مقدار مصرف انکرهای شیمیایی

  بتن : استفاده از انکرهای مکانیکی و شیمیایی رولپلاگ بر روی انواع بتن با مشخصات مختلف را به صورت کاملا بهینه در دسترس کاربر قرار می دهد.

  محاسبه نرده : عملکردی مشابه با ماژول قبلی دارد با این تفاوت که برای نصب نرده بر روی بتن استفاده می شود.

  ماژول کاشت آرماتور : کاربر را برای گسترش انواع قطعات بتنی مانند افزایش طول دیوار برشی یا فونداسیون، کاشت با عمق های بالا و ... توانمند می سازد.

  ماژول نما : برای انتخاب انکرهای مکانیکی اتصال دهنده عایق های حرارتی نما بر روی بتن و مصالح بنایی به کمک کاربر می آید.

  محاسبه مقدار مصرف انکرهای شیمیایی : امکان برآورد مقدار مصرف انکر های شیمیایی با توجه به اندازه سوراخکاری ، راد و میلگرد.چرا ایزی فیکس؟

این نرم افزار به صورت تخصصی توسط شرکت رولپلاگ و برای طراحی انکر بوده و ماژول های گوناگون این نرم افزار امکان مدلسازی بخش های مختلفی از پروژه های ساختمانی برای طراحی انکراژ را فراهم می کند. همواره مبنای طراحی انکراژ در این نرم افزار بر اساس دستورالعمل های EAD، ETAG و Eurocode بوده است


نحوه استفاده:

اگر مایل هستید از تمام ویژگی های پیشرفته نرم افزار استفاده کنید، نسخه رایگان EasyFix PRO را دانلود نمایید. راهنمای استفاده از ایزی فیکس برای سهولت کاربران، در قسمت بالای نرم افزار و با آیکون راهنما قرار داده شده است که برای استفاده از حداکثر کارایی نرم افزار به شما کمک می کند. این راهنما دارای اطلاعات کاملی درباره ماژول های مختلف نرم افزار است که همراه با توضیحات تکمیلی درباره امکانات مربوطه قابل دسترسی می باشد.


پیشنهاد ما:

با توجه به توضیحات بالا و کاربرد های عالی نرم افزار ایزی فیکس شرکت رولپلاگ، برای گرفتن نتیجه ای سریع، دقیق و کاربری، فرم درخواست طراحی انکر را برای ما ارسال کنید تا مهندسین فنی حفیظ سازه با دانش و تجربه ی بالای خود از پروژه های مختلف کار طراحی را برای شما انجام دهند و سپس در قالب یک گزارش کامل، آن را به شما ارائه دهند. لازم به ذکر می دانیم که باز هم تاکید کنیم تمام خدمات حفیظ سازه آریا کاملا رایگان و در جهت افزایش بهره وری در کیفیت پروژه های ساختمانی می باشد.