سبد خرید
فروش محصولات:

شرکت حفیظ سازه آریا در سال 1395 با دریافت نمایندگی انحصاری و رسمی از برند 100 ساله رولپلاگ و با هدف افزایش کیفیت ساخت و ساز از لحاظ محصول با کیفیت و خدمات مهندسی متناسب با تکنولوژی روز دنیا تاسیس شد. ما تنها نماینده فروش محصولات رولپلاگ، که مبتکر صنعت انکر (انکربولت - رول بولت) در دنیا است، در ایران می باشیم و مفتخریم در دوران بحران اقتصادی کشور، محصولات را با تضمین اصالت کالا به دست مشتریان عزیزمان می رسانیم. گوش دادن به نیازهای بازار، ما را در طراحی، ساخت و توزیع راه حل های جدید متمایز می سازد.

خدمات مهندسی:

حفیظ سازه آریا با داشتن نیروهای جوان، با انگیزه و متخصص در حوزه های سازه، ساختمان، طراحی و ... می تواند شما را از ابتدای پروژه در زمینه های مختلفی مانند طراحی انکر تا انتهای پروژه برای به حداکثر رساندن بهره وری پروژه و انتخاب محصول مقرون به صرفه یاری نمایند.


تاسیس و پیدایش رولپلاگ:

در سال 1911 یک فرد انگلیسی به نام جان رولینگز موفق به اختراع اولین پلاگ دیواری دنیا شد. این اختراع شروع تحول عظیم در دنیای سازه بود و خیلی زود در سرتاسر جهان فراگیر شد. درباره ی چگونگی تاسیس و شکل گیری ایده ی ابداع اولین پلاگ دیواری تا اختراع اولین انکر بولت دنیا در مقاله ای با نام "رولپلاک یا رولپلاگ" به صورت کامل توضیح داده ایم و خواندن آن باعث بالا بردن اطلاعات عمومی خواهد شد.

دلیل محبوبیت رولپلاگ:

رولپلاگ در صنعتی که بیش از یک قرن پیش به ایجاد آن کمک کرده، یک برند و رهبر شناخته شده در بازار جهانی می باشد. Rawlplug همچنان به عنوان بهترین انتخاب می تواند بستگی به نوع پروژه به صورت سفارشی راه حل هایی را ارائه دهد. رولپلاگ اولین پلاگ انبساطی، اولین انکر مکانیکی و اولین فیکسر دیواری را اختراع کرده است.